Turyağ distribütörleri Antalya’da buluştu

Turyağ distribütörleri Antalya’da buluştu

 

“Rotamız Başarı” sloganıyla düzenlenen motivasyon toplantısında, Turyağ ekibi katılımcılara başarı odaklı stratejilerini anlatarak, beklenti ve hedeflerini paylaştı. 

Çiftçiler, müşteriler, yerel yönetimler ve toplumlarla 150 yılı aşkın bir süredir bilgi ve deneyim paylaşma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Cargill Gıda Türkiye, bünyesindeki Turyağ markası için Antalya’da düzenlediği toplantıda, pastacılık distribütörleriyle buluştu. Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen distribütörlerle, “Rotamız Başarı” sloganıyla Cornelia De Luxe Resort Hotel’de bir araya gelen Turyağ ekibi , 100 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü markalarından olan Turyağ’ın önümüzdeki dönemdeki başarı odaklı stratejisini anlattı ve bu yolda birlikte çalışmanın önemini vurguladı.

Cargill Gıda Ortadoğu, Türkiye ve Kuzey Afrika Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tarakçıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Turyağ Pastacılık Yağları Satış Müdürü Halit Görgülü yeni dönemde pastacılık yağları ile ilgili beklenti ve hedefleri paylaştı.  Cargill Gıda Türkiye Ar-Ge Müdürü Ela Ergüney ise mevcut  ve yeni ürün çalışmalarından söz ederek, pastacılık yağları portföyünü değerlendirdi.

Geleceğe yönelik motivasyon ve konsantrasyon arttırma hedefiyle düzenlenen toplantının ardından,   katılımcılar birlikte hedefe ulaşmanın keyfini yaşatan takım oyunlarında bir araya geldi. Toplantı, plaket töreni ile sona erdi.

http://www.turyag.com.tr/ 

Turyağ Toplantı

yorum iconSİZDE YORUM YAPIN

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller pastacilar.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021