HAKKIMZIDA

WWW.PASTACILAR.COM.TR, Hiçbir Kurum,Kuruluş,Firma ve Pastaneye Ait Olmayıp, Bağımsız ve Gönüllü Olarak, Sizlerden Aldığı Destekle Hizmet Vermektedir, Amacımız; Söktörümüz Çalışanlarına, İşverenlerine ve Tedarikçilerine, Daha İyi, Kaliteli, Güvenilir ve Kusursuz Bir Hizmet Verebilmektir.

VİZYONUMUZ;
Tüm Pastacılık Sektörünü Kucaklayan ve Tüm Toplumun Kucakladığı, Ulusal ve Uluslararası Düzeyde, Meslek Saygınlığını ve Hizmet Kalitesini Sürekli Geliştiren Bir Sektör Yardım Kuruluşu Olmak.

MİSYONUMUZ;
Pastacılığın Güç ve Kaynaklarını Harekete Geçirerek, Meslek Saygınlığı'nın Korunması Doğrultusunda, Her Koşulda, Yerde ve Zamanda, iş, Eleman, Malzeme, Bilgi, vb... Konularda Yardım Etmek ve Toplumun "Pastacılık Sektörü" Bilgisinin, Geliştirilmesini Sağlamak.

Pastacılar Portalımız;
Pastacılık sektörünün tüm ilgili birimlerini tek çatı altında toplayan, Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel Web adresi olan, www.pastacilar.com sitesi, siz aile bireylerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır.

Sektörün haberleşme ve buluşma adresi olan internet portalımız, değerli sektör temsilcilerimizin katılımı ve katkısı ile günden güne gelişmektedir. Bu maksatla, sizi ülkemizdeki pastacılığın, daha bilinçli ve organize olarak gelişmesine ortak olmak üzere, Web sayfamızda yer almaya davet ediyoruz. Sayfamızda yer alarak, hedef kitlenize ulaşmak, onlara kendi talep ve hizmetlerinizi duyurmak ve onların da sizden haberdar olmalarını istemezmisiniz?

Her gün 1000’lerce Mesleki Ziyaretçinin giriş yaptığı, ürün, hizmet veya firma aradığı pastacilar.com' da
20.000’ in üzerinde pastacı üyesi, ile Türkiye’nin En Büyük pastacılık Platformunu oluşturmak yolunda, hızla ilerlemektedir..
Binlerce kategoride ürün üreten, pazarlayan tüm firmalar arasında İlk görünen siz olacaksınız.

(Turkey All The Pastry Sector is Here)
(MEETING POINT OF BAKERY PASTRY INDUSTRY)

Saygılarımızla...
Pastacılar Nokta Kom Ekibi

 

 

Emin AYDEMiR

Pasta Ustası (Pastry Chef)
'Pastacilar.com.tr Genel Koordinatörü'
''Pastacılar Derneği Başkanı''
''Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Genel Sekreteri''

 


 
İLETİŞİM;

Tel: +90 212 621 37 53
Eminonu/istanbul/Turkiye
eminaydemir@gmail.com
Facebook Grup
(All The Pastry Sector is Here)

yorum iconSİZDE YORUM YAPIN

  • Eski haline cevirin siteyi
    Abdullah Ensar - 04.11.2017 01:53:42
    Siteyi eski hali daha verimli ve yararliydi lutfen eski haline cevirin
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller pastacilar.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022