Dolandırıcıya Dikkat! Yurtdışına Usta

Dolandırıcıya Dikkat! Yurtdışına Ustalar aranıyor ilanları son zamanlarda sosyal medyada çoğaldı. Özellikle vize istenen ülkeler başta geliyor. Gayet resmi bir dolandırıcılık yöntemi uygulanıyor, Kanunen hiçbir yasal hakkınız yok, Öncelikle Usta aranan ülkenin whatsapp numarası veriliyor ve whatsaptan irtibata geçiyorsunuz ve bu size gayet inandırıcı geliyor, ustalardan başım çok yandı birsürü uçak parası vs harcadım deniyor, ardından gelmek istiyorsan şu kadar vize harcın var yatır bende ciddiyetini anlayayım deyip tuzağa düşürüyorlar. Sosyal Medyada Sürekli isim değiştirip gerçek kişilerin hesaplarının sahtesini açıp işyerlerinin görsellerini paylaşarak tam bir güvenirlilik izlenimi veriyor.

Vize ücreti istenmeyen ülkelerden ise, burada çalışman için oturma iznin olması lazım, onun için oturma izin paranı gönderirsen uçağını ayarlayayım gel oluyor. Sakın bu tarz ilanlara itibar etmeyiniz, İşveren sizden herhangi bir ücret talep etmez, sözleşme karşılığı siz avans isteme hakkına sahipsiniz çalışanlar olarak.

Telefonunuza Gelecek Mesajlardan Bazıları ve Numaralara Dikkat!!!

Kimlik foto ön arka ve adres mail adres bana gönderin vize danısmanlık apt formu sizin adınıza ingilizce düzenleyip yeminli tercüman ile noterde tasdik yapıcak vize basvurunuzu ve calısma iznini alıcak bunlar hazır oluca 2 biometrik foto kimlik fotokopisi siz yanınızda hazır bulundurup benim size gönderdigim davetiye ile konsolos geleceginiz gün gidiceksiniz aynı gün ucak bileti kesilir vize danısmanlık firmasına 120 dolar tl ile kac yaparsa hesap yapıp tl olarak iş bankası bankamatikden cosnıcena vize danısmanlık para yatırma baska hesaba yatırma secip tckn ile tc numaranızı girin ve cep telefonu numaranızı ardından iban ile devam edip 05 0006 4000 0016 2070 9272 67 girip diger secenegini secip makbuz alcaksınız tüm işlemler 7 gün içerisinde hazır olur.

..............................................................................

Merhaba usta yerimiz america new york da işini düzgün yapan saglam arkadaslarla calısmak istiyoruz calısma izni oturum ucak masrafı tarafıma ait olup 4000 dolar aylık maas ev ve yemek masraflarınız bana ait sigortanız var burası kaliteli bir ülke sadece vize danısmanlık ücreti 120 dolar kendiniz karsılarsınız   sartlar uygunsa görüselim daha önce defalarca ustalar tarafından dolandırıldım para gönder gelcem bilet kes hersey yap para gönder ortada usta yok uygunsa sartlar görüsürüz.

..............................................................................

+37378477270
+17072414771
+15672441264
+37379510626
+12015660548

+37368453307

yorum iconSİZDE YORUM YAPIN

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller pastacilar.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021