ALFA USTALARLA BULUŞTU...

2015 senesinde liderlik zirvesine hızlı adımlarla yaklaşan Alfa Pastacılık Yağları, bu seneki seminerlerine İstanbul’da başladı. Her seminere özenle hazırlanan ekip bu seneki konseptini ustalarımızın sanatından esinlenerek oluşturdu. Tüm pastacı ustalarımız sanatlarını ifşa eden birer yıldız oldukları için onları ‘Altın Yıldız’ konseptiyle ağırlayan Alfa ekibi, yıldızları ile unutulmaz iki gün geçirdi.

3 Mart, İstanbul Anadolu
7 Nisan, İstanbul Avrupa

ALFA PASTACILIK YAĞLARI İSTANBUL’DA YILDIZLARI AĞIRLADI

Alfa Pastacılık Yağları tarafından hazırlanan ve tüm Türkiye’yi kapsayan Alfa Usta Buluşmaları 2015 yılına iddalı bir giriş yaptı. Bu sene ‘‘Alfa’nın Yıldızları’’ konseptiyle ustaların aslında birer yıldız olduğunu hatırlatan ekip İstanbul’da Anadolu ve Avrupa olmak üzere 2 ayrı etkinlik düzenledi. İstanbul’da gerçekleşen etkinliklerin Anadolu ayağı Dedeman Otel’inde, Avrupa ayağı ise Ceylan Intercontinental Otel’inde, gerçekleştirildi.

2015 senesinde liderlik zirvesine hızlı adımlarla yaklaşan Alfa Pastacılık Yağları, bu seneki seminerlerine İstanbul’da başladı. Her seminere özenle hazırlanan ekip bu seneki konseptini ustalarımızın sanatından esinlenerek oluşturdu. Tüm pastacı ustalarımız sanatlarını ifşa eden birer yıldız oldukları için onları ‘Altın Yıldız’ konseptiyle ağırlayan Alfa ekibi, yıldızları ile unutulmaz iki gün geçirdi. Bu konsepti tüm detaylarıyla planlayan ekip, tüm ustalarımızın kendilerini gerçek birer yıldız gibi hissedebilmesi için Oskar ödül törenlerini anımsatan bir gün hazırladı. Öyle ki bu konsept dahilinde seminer alanı görsel bir şölene dönüştü. Tüm detayların özenle belirlendiği seminerde, ikramlarda dahi altın detayları atlanmadı.

Her etkinliğinde çıtayı daha da yükselten Alfa Pastacılık Yağları, İstanbul’lu ustalara hem görsel hem de içerik açısından donanımlı bir seminer verdi. Alfa Pastacılık Yağları bünyesindeki 4 demo ustası ve bir dekor şefi Fatma Özmen Metinel’in demoları adeta hazırladıkları sürprizlerle bir şova dönüştü.

Etkinliğin son dakikasına kadar sürprizlerini sürdüren ekip İstanbul’lu ustalarımızın anılarına altın harflerle kazındı. Her semineri merakla ve ilgiyle beklenen Alfa Pastacılık Yağları bir sonraki seminerini organize etmek için şimdiden kolları sıvadı.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ...
https://www.facebook.com/AlfaPastaci

yorum iconSİZDE YORUM YAPIN

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller pastacilar.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021