ALFA FUARDA BÜYÜLEDİ

Türkiye pastacılık yağları pazarındaki hızlı yükselişiyle dikkat çeken marka ALFA Pastacılık Yağları bu yıl ikinci kez katıldığı pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH 2014’de, Türkiye’nin pasta ustalarının yine ilgi odağı oldu. ALFA Pastacılık Yağları bünyesinde çalışan 5 demo ustası da ağırladıkları Türkiye’nin önde gelen ustalarına özel tarifler sundu.

ALFA PASTACILIK YAĞLARI, BU SENE DE IBATECH 2014’ÜN İLGİ ODAĞI OLDU!

Türkiye pastacılık yağları pazarındaki hızlı yükselişiyle dikkat çeken marka ALFA Pastacılık Yağları bu yıl ikinci kez katıldığı pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH 2014’de, Türkiye’nin pasta ustalarının yine ilgi odağı oldu.

10-13 Nisan 2014 İstanbul;

Dünyanın en büyük palm yağı ihracatçılarından FELDA Global Group ve Merkezi Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan 21 değişik iş kolunda faaliyet gösteren lider markaların kurucusu IFFCO ortaklığı ile kurulan grubun Türkiye’deki operasyonu olan FELDA IFFCO Türkiye, bu sene de başta ALFA olmak üzere, Iffco, Filza, ve Sunny markalarını müşterileri ile buluşturdu. Her sene olduğu gibi yine ALFA Pastacılık Yağları standına yoğun ilgi olduğu gözlemlendi.

Türkiye’nin kapsamlı, pastacılık ve fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH’e ALFA Pastacılık Yağları markası ile ikinci kez katılan FELDA IFFCO Türkiye, tüm hamur işleri ve pastacılık ürünleri için ayrı ayrı geliştirilmiş özel formüllü yağları ile müşterilerini ikinci kez ağırlamanın gururunu yaşadı.

Kısa sürede sektörün ilk sıralarına yerleşen ALFA Pastacılık Yağları, sadece ürün portföyüyle değil, sektöre ve ustalara katma değer sağlayarak pastacılık pazarına farklı bir dinamik getirdi. Bunu da yine fuarda sergilediği şovlarla kanıtlamayı başardı. Her gün standında sektörün duayen ustaların özel şovlarına yer veren ekip, şovlarına 10 Nisan Perşembe günü Pasta tasarımcısı Fatma Özmen Metinel’in özel çiçek modelleme gösterisi ile başladı.11 Nisan Cuma günü Fransız Şef Germain Herviault Fransızların orijinal tatları ile sunumlar sergiledi. 12 Nisan Cumartesi günü ise Mutfak sanatçısı Duygu Tuğcu ileri seviye modelleme eğitimi ile tüm pastacıları büyüledi.

ALFA Pastacılık Yağları bünyesinde çalışan 5 demo ustası da ağırladıkları Türkiye’nin önde gelen ustalarına özel tarifler sundu. Fuar süresi boyunca mis gibi kokuların yayıldığı stand kelimenin tam anlamıyla ziyaretçi akınına uğradı.

yorum iconSİZDE YORUM YAPIN

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller pastacilar.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021